e-shop a půjčovna

instax fotokoutek

Služby

Výroba fotografií, rámování, skenování, úpravy a retuše.

Fotosběrna ONLINE

Vyrobíme Vám fotografie z mobilu, kamery a samozřejmě fotoaparátu. Fotky upravíme dle zadání a odešleme je na Vaši adresu. Fotografie zhotovujeme na špičkových fotopapírech FUJIFILM.
Foto Dolejs fotosberna 520.jpg

Instax tisk FD 520.jpg

Vytiskneme instaxky

Chcete vytisknout fotky z mobilu tak aby vypadaly jako z opravdového Instax foťáku? Jednoduše nám je pošlete a Vám je  vytiskneme na skutečný INSTAX papír.

Více

Instax sluzby FD 520.jpg

Vyrábíme z instaxek

Máte fotky z INSTAXe a chcete z nich udělat klasické fotky, nebo je poskládat do jedné metrové panoramatické fotky, zvětšit, zarámovat a podobně? Pak navštivte naš minilab.

Více

Instax SQUARE ramy

Rámujeme instaxky

Vytiskneme Vám na minilabu čtvercové fotky fotky a zarámujeme je do INSTAX rámečků na 4 nebo 9 fotografií, Rámy lze pověsit na zeď nebo postavit napřííklad na stolek 

Více

Instax SQUARE photograper

Fotíme instaxem

Při focení nebo natáčení svatby Vám může náš další fotograf vyfotit instaxem i záběry z obřadu. Půjdete tak z radnice a již budete mít papírové fotky v INSTAX albumu nebo rámečku.

Více

AdobeStock_141355602_FD.jpg

Pro podniky

Připravíme Vám několik INSTAX aparátů, dostatek filmů, zaškolíme obsluhu, zavezeme na místo konání podnikové akce. Po akci si aparáty opět odvezeme. 

Více

AdobeStock_169990179_FDn.jpg

Pro svatby

Svatby a svatebčané si mohou od nás INSTAX nakoupit nebo zapůjčit na víkend. Mohou také využít dárkové poukazy na naše fotoslužby a nakoupit rekvizity, rámy a alba..   

Více


Instalace SW

Nainstalujeme Vám software pro Vaše FUJI INSTAX fotoaparáty a tiskárny. 

AdobeStock_227421716_FD.jpg

Aktuálně

 • Instax mini 40

  7. 4. 2021

  Společnost Fujifilm uvádí na trh „nadčasový“ instax mini 40. Nová analogová okamžitá kamera s klasickým designem, která doplňuje sestavu instax.

 • Instax SQ1 a Meghan Trainor v klipu „Prázdniny“

  22. 12. 2020

  FUJIFILM Europe GmbH dnes oznámil vzrušující novou integraci značky instax s interpretkou Meghan Trainor,

 • Instax SQ1

  4. 9. 2020

  Nový Instax SQ1 přináší minimalistický design, automatickou expozici a režim selfie, který lze nastavit pouhým otočením kroužku objektivu, bez použití jakýchkoli přídavných předsádek.

Archív