e-shop a půjčovna

instax fotokoutek

Instax svět

#GIVE10

To je název akce, která běží Americe. Podstatou je, poslat svých nejlepších 10 instaxek a podělit se o radost z ostatními. Najdete tu spousty zajímavých nápadů a tvůrčích přístupů k focení. Podívejte se, jaké fotky nasdíleli - VSTUPTE

GIVE 10.jpgObjevte INSTAX

Instax je fenomén posledních let, objevte jej i Vy, nebo pokud jej máte, si najděte nějaké další informace a tipy, jak jej využít, nebo jak jej používají jiní.

neipa.jpg

Instax @ Vy

Tipy - instax na svatbě
Stahněte si software

Chmel

Instax poradna

jak skladovat filmy?
jaké jsou barvy rámečků?
jaké jsou rozdíly mezi filmy?

Instax 100

Instaxový veterání

Instax fotoaparáty
Instax tiskárny
Instax filmy

Fujifilm Fotorama Ace.jpg

Fujifilm před Instaxem

Fotorama
System 800 a InstantACE
Pivi a FinePixFoto Dolejš

Náš příběh

Když byl v roce 1998 představen firmou FUJIFILM první INSTAX, už jsme již několik let před tím prodávali instantní filmy do průkazových studií FUJIFILM a fotoaparátů Polaroid.
Instax je ale jinde. Je opravdu fascinující, jak dostal analogovou fotku do digitání doby, Jak? Třeba tím, že Vám umožní do papírové fotky nahrát QR kód. V něm je namluveno Vaše hlasové přání novomanželům. Oni pak po letech mohou listovat ve své svatební fotoknize a pomocí mobilu si přehrávat vzkazy svatebních hostů z jejich fotek. Uslyší z fotky Váš hlas! A v tom je INSTAX naprosto jedinečný! a proto jsme rádi s našimi službami součástí Instax světa.

Aktuálně

 • Instax mini 40

  7. 4. 2021

  Společnost Fujifilm uvádí na trh „nadčasový“ instax mini 40. Nová analogová okamžitá kamera s klasickým designem, která doplňuje sestavu instax.

 • Instax SQ1 a Meghan Trainor v klipu „Prázdniny“

  22. 12. 2020

  FUJIFILM Europe GmbH dnes oznámil vzrušující novou integraci značky instax s interpretkou Meghan Trainor,

 • Instax SQ1

  4. 9. 2020

  Nový Instax SQ1 přináší minimalistický design, automatickou expozici a režim selfie, který lze nastavit pouhým otočením kroužku objektivu, bez použití jakýchkoli přídavných předsádek.

Archív