e-shop a půjčovna

instax fotokoutek

SQ1 v klipu

Holiday_SQ1_Press_screenshot_1280.jpg

FUJIFILM Europe GmbH (prezidentka, Toshi Iida) dnes oznámila vzrušující novou integraci značky instax s písničkářkou Meghan Trainor, oceněnou Grammy, jejíž nejnovější videoklip Prázdniny obsahuje novou instantní kameru instax SQUARE SQ1 . Tato integrace hudebního videa si klade za cíl upevnit instax jako nezbytný dárek k vytvoření okamžitých krásných vzpomínek na SQUARE na místě.

 

Holidays

Tato povznášející příjemná vánoční píseň, která obsahuje také hudební legendy oceněné několika Grammy, Earth, Wind & Fire, je o zábavě této slavnostní sezóny a vytváření zvláštních vzpomínek s těmi nejbližšími.ntegrace hudebního videa ukazuje, jak můžete zachytit tyto jedinečné okamžiky na skutečném filmu pomocí kamery instax SQUARE SQ1, čímž ji upevníte jako nezbytný dárek a perfektní zařízení pro zachycení krásných svátečních vzpomínek na místě.


Jsme potěšeni, že máme příležitost, aby se spojili s Meghan Trainor být součástí pohodového slavnostní píseň roku 2020, přičemž musíte mít vánoční dárek, „řekl Karina Thomsen, Head of Consumer Marketing evropského Photo Imaging. “ Toto rok více než kdy jindy musíme všichni zvednout náladu - a výbuch světla, tance, pohybu a zábavy „Prázdnin“ se ke značce instax perfektně hodí.

.


Chalk White Instax SQUARE SQ1 vystupoval v hudebním videu je nejnovějším přírůstkem do Instax lineup. Zařízení je analogová okamžitá kamera, která vytváří dokonale okamžité výtisky čtvercového formátu. Instax SQUARE SQ1, který je k dispozici také v terakotové oranžové a glazurově modré barvě, má minimalistický a uživatelsky přívětivý design těla čtvercového fotoaparátu, který je ideální pro ty, kteří hledají jednoduchou a bezproblémovou okamžitou kameru.


KDe koupit INSTAX?

Aktuálně

 • Instax mini 40

  7. 4. 2021

  Společnost Fujifilm uvádí na trh „nadčasový“ instax mini 40. Nová analogová okamžitá kamera s klasickým designem, která doplňuje sestavu instax.

 • Instax SQ1 a Meghan Trainor v klipu „Prázdniny“

  22. 12. 2020

  FUJIFILM Europe GmbH dnes oznámil vzrušující novou integraci značky instax s interpretkou Meghan Trainor,

 • Instax SQ1

  4. 9. 2020

  Nový Instax SQ1 přináší minimalistický design, automatickou expozici a režim selfie, který lze nastavit pouhým otočením kroužku objektivu, bez použití jakýchkoli přídavných předsádek.

Archív