e-shop a půjčovna

instax fotokoutek

INSTAX mini 40

INSTAX MINI FILM CONTACT SHEET

Vedle debutu instax mini 40 společnost Fujifilm uvádí na trh také novou odrůdu mini filmů „ Contact Sheet “, která napodobuje vzhled klasického kontaktního listu pro film a dodává nové řadě populární série mini filmů instax.

Více informací

Kam PRO INSTAX?

Mezi klíčové funkce instax mini 40 patří:

 • Funkce Automatická expozice pro lepší snímky kdykoli během dne
  Funkce Automatická expozice automaticky snímá úroveň okolního světla po stisknutí tlačítka spouště a optimalizuje rychlost závěrky a výkon blesku podle scény. Umožňuje uživatelům instaxu i začátečníkům pořizovat fotografie, které jsou automaticky správně exponovány bez ohledu na vnitřní nebo vnější podmínky, a vytváří tak vysoce kvalitní fotografie přímo na místě.
 • Režim selfie pro rychlejší a jednodušší selfie
  Uživatelé mohou aktivovat režim selfie, který je ideální pro pořizování selfie a snímků zblízka, jednoduše po zapnutí fotoaparátu vytáhnutím přední hrany objektivu. Díky tomu je fotografování selfie a pořizování detailních snímků snazší než kdykoli předtím.

Aktuálně

 • Instax mini 40

  7. 4. 2021

  Společnost Fujifilm uvádí na trh „nadčasový“ instax mini 40. Nová analogová okamžitá kamera s klasickým designem, která doplňuje sestavu instax.

 • Instax SQ1 a Meghan Trainor v klipu „Prázdniny“

  22. 12. 2020

  FUJIFILM Europe GmbH dnes oznámil vzrušující novou integraci značky instax s interpretkou Meghan Trainor,

 • Instax SQ1

  4. 9. 2020

  Nový Instax SQ1 přináší minimalistický design, automatickou expozici a režim selfie, který lze nastavit pouhým otočením kroužku objektivu, bez použití jakýchkoli přídavných předsádek.

Archív